Obsługa prawna firm Zielona Góra

Obsługa prawna dla firm

Kancelaria oferuje usługi z zakresu wyspecjalizowanej obsługi prawnej przedsiębiorców. Prowadzimy kompleksową i bieżącą obsługę prawną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych Klientów zapewniamy świadczenie pomocy prawnej bezpośrednio w siedzibie Klienta, co wiąże się ze stałą i regularną obecnością prawnika.

Znając potrzeby współczesnego biznesu staramy się by nasza współpraca z klientem biznesowym była dla Niego realną pomocą w prowadzeniu firmy i podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. Taka pomoc jest najbardziej efektywna gdy mamy z przedsiębiorcą bieżący kontakt i jesteśmy jak najbliżej biznesu tzn. gdy zapewniamy usługę w postaci stałej obsługi prawnej.

Jednak zdając sobie sprawę z tego, że nie każdy przedsiębiorca jest przekonany do takiego rozwiązania świadczymy pomoc prawną również w ramach pojedynczych zleceń na wykonanie określonego działania tj. przeprowadzenie negocjacji / mediacji z partnerem biznesowym, które mają na celu wypracowanie porozumienia – zawarcia umowy lub ugody; przygotowanie projektów umów lub innej dokumentacji wewnętrznej firmy.

Kancelaria kieruje swoją ofertę również do innych organizacji tj. stowarzyszenia, fundacje zapewniając im pomoc prawną – stałą lub doraźną w zależności od potrzeb.